O nas

Dzień dobry, hej, cześć !


Mam na imię Arleta. Prowadzę wraz z mężem biuro podróży WORLD TRAVEL w Siedlcach. Posiadam wykształcenie wyższe kierunkowe: Organizacja i obsługa ruchu turystycznego. W branży turystycznej działam od 2007 r. Zaczynając od praktyk studenckich, poprzez pracę na stanowisku referent do spraw turystyki, następnie specjalista i starszy specjalista do spraw turystyki, a kolejne kilka lat jako kierownik lokalnego biura podróży. Można powiedzieć że turystykę znam od A do Z! :) Zatem naturalną koleją rzeczy była decyzja o założeniu własnego Biura Podróży, które jest spełnieniem wieloletnich marzeń. Nasze biuro podróży WORLD TRAVEL to tylko sprawdzone, godne polecenia oferty od największych polskich touroperatorów, skierowane zarówno do najbardziej wymagających klientów, jak również do tych którzy dopiero zaczynają przygodę z turystyką zorganizowaną. Bez obaw - poprowadzimy Was za rękę. Nasza oferta obejmuje m.in.: wczasy zagraniczne i krajowe, wycieczki objazdowe, rejsy, kolonie i obozy, bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenia turystyczne.

Będąc tyle lat w branży zdobyłam zaufanie wielu klientów, którzy co roku korzystają z mojej pomocy przy organizacji wypoczynku. I którym serdecznie za to dziękuję. Dodatkowo przy sprzedaży większej oferty grupowej, niejednokrotnie miałam przyjemność towarzyszyć swoim klientom jako opiekun grupy. Bo jak wiadomo dobry agent turystyczny pracuje nie tylko za biurkiem. Dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach oraz  zagranicznych wyjazdach służbowych do wielu destynacji, które oferujemy swoim klientom. By na miejscu sprawdzać dla Was hotele, lokalnych kontrahentów, przewoźników, korzystać z wycieczek fakultatywnych, by jeszcze lepiej poznać specyfikę regionu. By wybierać i polecać zawsze to co najlepsze. By później móc dzielić się swym doświadczeniem. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy klienci pokochali podróżować z nami, zawsze chcieli do nas wracać i polecać nasze biuro.

Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji, dla Waszego zadowolenia, spełniania Waszych marzeń, odkrywania tajemniczych miejsc... Zabierzemy Was w kolorowy bajkowy Świat … WORLD TRAVEL!

 

Zapraszamy i życzymy cudownych wakacji!